Za oknem pogoda wybitnie jesienna. Dzięki temu na sklepie mamy trochę więcej czasu, więc jeśli wasz rower wymaga serwisu to zapraszamy do sklepu. Lepiej teraz poczekać na serwis 2 dni, niż na wiosnę 2 tygodnie:)

Pracujemy w godzinach standardowych czyli od 9:00 do 17:00, a w sobotę do 13:00. Od października obetniemy jedną godzinę, ale jeszcze nie wiemy czy z rana czy popołudniu. Sprawdzajcie naszą stronę internetową jeśli chcecie być na bieżąco. Będziemy także zamknięci w jeden dzień: 30 września w sobotę. Szukajcie nas na Cyklokarpatach w Wierchomli.

My zapraszamy Was 8 października na wyścig kolarski, którego jesteśmy organizatorem. Piekło Południa zagości w gminie Łużna i Moszczenica. Trasa jest krótka, z kilkoma fajnymi górami na zakończenie sezonu. 24 września organizujemy objazd trasy wyścigu: Strava Będziemy was informować na bieżąco o wszystkich nowościach związanych z zawodami na portalu Facebook. Zapisy na zawody w panelu Timedo.pl

Jeśli pogoda dopisze to tydzień po Piekle Południa widzimy się na II Rajdzie Beskid Niski. Więcej informacji o rajdzie podamy pod koniec września. Wstępnie takie mamy założenie z trasą: TRASA. Jeśli pogoda na rajd nie dopisze, to przekładamy go na wiosnę przed Klasykiem Beskidzkim.

P.S. Czasówki Jakich Mało w przyszłym sezonie OUT. W zamian… nic.