Nowa data rajdu to 23 października. Ze względu na pogodę przekładamy rajd z 16.10. W piątek 21 października potwierdzimy (po zapoznaniu się z prognozami pogody) czy rajd się odbędzie w zaplanowanym terminie.


23 października zapraszamy na Rajd rowerowy Beskid Niski. Wszystkich którzy się obawiają tempa zapewniamy: rajd to nie wyścig, tak więc tempo będzie spokojniejsze niż na Klasyku 🙂 (znacznie spokojniejsze!)

W planach był wypad na Przehybę, ale te plany musimy przenieść na rok przyszły.

Rajd będzie liczył 140 km i ponad 1300 m w górę. Mapę znajdziecie na końcu wpisu.

Plan jest taki:

  • 9:00 – 9:30 spotykamy się w Ostrym Kole, potwierdzamy swój udział
  • 9:40 wyjazd
  • 11:30 – 12:15 bufet w Ożennej (53km)
  • 15:00 – 17:00 przyjazd uczestników do Ostrego Koła

Wyjeżdżamy wszyscy razem i wszyscy widzimy się na bufecie w Ożennej. Pomiędzy Startem a bufetem i bufetem a Metą, każdy narzuca sobie tempo jakie mu odpowiada.

Zapisy na rajd zbieramy w Ostrym Kole / w panelu na dole tej strony / lub pod tym linkiem. Koszt 20 zł. W tej cenie mamy dla was skarpetki wydane specjalnie z okazji rajdu / bufet na trasie / kawę, herbatę, poczęstunek w sklepie / i dobrą ekipę.

Jeśli pogoda będzie niesprzyjająca (znaczne opady i niska temperatura) to rajd zostanie przełożony na inny termin.

Prosimy o przyjazd na szosach lub na rowerach z kołami min. 28 cali. Jak to mówią na Grosarze „będzie to jazda na dwa bidony”.

Jako że Rajd zahacza o tereny Słowacji więc obowiązkiem każdego uczestnika jest posiadanie ze sobą kasku i dowodu osobistego.

 PANEL ZAPISÓW: